enter-article כך תעצבו את הגינה שלכם בסגנון כפרי - אתר הגינון הגדול
גננים » מאמרים וחדשות » כך תעצבו את הגינה שלכם בסגנון כפרי

כך תעצבו את הגינה שלכם בסגנון כפרי

האביב ממש בעוד רגע בפתח, מה שיוצר אצלכם ציפייה גדולה כי בקרוב מאד תוכלו לחזור לשבת ימים ארוכים מאד בגינה שלכם. אין כל ספק כי אחד היתרונות הבולטים של בית פרטי הוא האפשרות ליהנות מגינה צמודה, בה אתם יכולים לבלות בחיק המשפחה ולספוג אליכם קצת מקרני השמש החמימות. כעת, כשעונת האביב ממש בעוד ברגע כאן, אתם רוצים לעצב את הגינה שלכם בסגנון כפרי. איך עושים זאת? די בקלות. הנה כמה טיפים קטנים לשדרוג גדול.

גינה בסגנון כפרי
גינה בסגנון כפרי

 

מקיפים את הגינה בגדר

אז הדבר הראשון שתוכלו לעשות הוא לשלב גדר פלסטיק לבנה. מדוע? הסיבה שרבים ליצור אווירה כפרית בגינה היא על מנת לייצר אווירה חמימה ואינטימית. בעת שאתם תוחמים את החצר שלכם בגדר, אתם יוצרים תחימה ברורה בין החלל הציבורי אל החלל הפרטי. כך, הודות לגדר, אתם מייצרים אווירה אינטימית מאד שמעניקה לכם גם פרטיות בשטח הבית שלכם. מעבר לכך, יש לגדר גם היבט פונקציונאלי כמובן שבמידה רבה הוא מגן בטיחותי, המונע מילדכם לחצות את גבולות הבית.

צמחי תבלין ריחניים

רוצים לעורר אווירה כפרית בגינה שלכם? שתלו צמחי תבלין. אין לכם מושג כמה תוכלו ליהנות מצמחי התבלין בגינה שלכם, שכיום זמינים לכם בכל מקום.

כך, הגינה שלכם תהפוך לריחנית וכזו המשמשת כבושם של ממש. טפחו את הצמחים ותוכלו לשלב אותם גם בתבשילים שונים שאתם רוקחים במטבח. אילו צמחי תבלין תוכלו לשתול? ריחן, רוזמרין, נענע, טימין או כל צמח אחר החביב עליכם.

ריהוט גן מעץ

כמו כן, על מנת לייצר את האווירה הכפרית לה את כמהים, כדאי להשתמש בריהוט גן מעץ. הריהוט מהעץ תורם גם הוא לחמימות ולאווירה אינטימית, וכנראה שאין דבר שמזוהה עם אווירה כפרית יותר מאשר ריהוט העץ. על איזה ריהוט מדובר? על שולחן גדול לאירוח, כיסאות גדולים ומרווחים, ארוניות לאחסון החפצים שלכם בגינה או כל רהיט אחר שיכול לתרום לאווירה החמימה.

אביזרים דקורטיביים

לטובת האווירה הכפרית בגינה שלכם, הרי שתוכלו לשלב גם אלמנטים אחרים המשמשים כאביזרים דקרוטיביים. כך לדוגמא, תוכל לשלב צמיגים ובתוכם לשתול שתילים שונים, בובות של גמדים וגם מנורות שתוכלו להדליק כשיורד הערב. הגינה שלכם תהפוך כך לגינה קסומה, מזמינה וכפרית. כל אביזר שיש ברשותכם שיכול להוסיף לגינה שלכם – הרי הוא משובח.

שתלו פרחים

הדרך הטובה ביותר לשדרג נראות של כל גינה, ובמיוחד כזו שתרצו להפוך לכפרית במיוחד, היא באמצעות פרחים. הפכו את הגינה שלכם לממלכה קסומה עם שלל הפרחים האהובים עליכם שמוסיפים צבע לגינה, ובעיקר פותחים את הנשמה ומרחיבים אותה.

אוצרות הטבע הם האוצרות המרהיבים ביותר, וכעת תוכלו לשלב גם אותם בגינה הפרטית שלכם. אומנם מדובר על טיפוח ותחזוק מצידכם, אך התוצאות מרהיבות ושוות את ההשקעה.

עוד באותו נושא

מדריך לימודי גרפולוגיה

מדריך לימודי גרפולוגיה

אם גם אתם חולמים להיות כמו גרפולוגים בתוכניות משטרה שונות, אשר יושבים ליד השולחן ומנתחים כתבי יד שונים כדי לגלות מי כתב, באיזה מצב הוא היה...

כיצד מתבצע אבחון תעסוקתי?

כיצד מתבצע אבחון תעסוקתי?

הלכתם לראיון עבודה והתבקשתם לכתוב מכתב או לצייר? לא, לא בודקים אם אתם יצירתיים, רק רוצים לאבחן את כתב היד שלכם המבוגרים שבינינו, עוד...

מדריך קצר על גרפולוגים

מדריך קצר על גרפולוגים

חושבים שגרפולוגיה מתאימה רק לאנשים בעלי אמונות כאלה ואחרות? תתפלאו לגלות עד כמה היא שימושית בכל מכלול חיינו בעבר, נהגו לראות בגרפולוגיה...

גרפולוגים במשפט הישראלי

גרפולוגים במשפט הישראלי

בסוף שנות ה-70 קבע בית המשפט העליון בישראל שמקצוע הגרפולוגיה הוא מקצוע מדעי מבוסס שכשיר להישמע בבתי המשפט. מאז משמשים גרפולוגים כעדים במשפטים...

מה שווה חתימה בעיניי גרפולוגים?

מה שווה חתימה בעיניי גרפולוגים?

חתימה של אדם מתברר, איננה רק מציגה בפנינו רק את ההתחייבות שלו לעמוד במילתו, אלא היא מציגה לנו בפנינו את אישיתיו גרפולוגיה חתימה מסייעת...

string(57) "מה שווה חתימה בעיניי גרפולוגים?"