איריס מרקקריטי יועצת גרפולוגית

אודות איריס מרקקריטי יועצת גרפולוגית

איריס מרק קריטי, בת 40, היא גרפולוגית העוסקת שנים רבות במתן שירותי יעוץ אישי ומקצועי. כחלק מניסיונה העשיר של איריס, הכולל למעלה מ-20 שנות עבודה בתפקידי ניהול משאבי אנוש וניהול של כ-50 עובדים באופן ישיר, למדה איריס את רזי הגרפולוגיה והחלה לשלב בתהליכי המיונים לעבודה ניתוח גרפולוגי של כתבי יד. מזה שנים עוסקת איריס במתן שירותי גרפולוגיה ויעוץ גרפולוגי תוך יישום ניסיונה העשיר בניתוח כתבי יד הנצבר במשך שנים רבות של עבודה בתחום.
 
איריס מרק קריטי מספקת קשת רחבה של שירותי ייעוץ גרפולוגי בכל תחומי החיים ומתמחה בעיקר בייעוץ גרפולוגי לבחינת הקריירה המקצועית ומערכות היחסים המקצועיות. בין השירותים הרבים שמספקת איריס ניתן למצוא את השירותים הבאים-
 
• יעוץ אישי והכוונה מקצועית- פעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו בצומת דרכים, בין אם מדובר בפן המקצועי ובין אם בפן הזוגי. גרפולוגיה היא כלי רב עוצמה היכול לספק לנו תמונה אובייקטיבית של הכישורים, היכולות, האופי וההתאמה. השירות המקיף הניתן על ידי איריס בתחום של יעוץ אישי והכוונה מקצועית אינו "זבנג וגמרנו" אלא ייעוץ, הכוונה והדרכה מקיפה וכן מעקב אחר הלקוח ביישום ההחלטות שהתקבלו.
 
• יעוץ זוגי לעסקים- ישנם קווי דמיון רבים בין מערכות יחסים של שותפים לעסקים לבין מערכות יחסית זוגיות, ובחירה לא נכונה של שותף עסקי יכולה בהחלט להביא לתוצאות עגומות. איריס מרק קריטי מתמחה בגיוס העקרונות של גרפולוגיה לטובת מתן יעוץ לבחירת השותפים העסקיים הנכונים על-מנת להבטיח שותפות עסקית איתנה ויציבה.
 
• יעוץ לחברות במיון והתאמת כוח-אדם- ניסיונה העשיר של איריס בתחום משאבי האנוש, והעובדה כי היא מנהלת 50 עובדים, לצד הידע הנרחב שלה בתחום של גרפולוגיה מאפשרים לה לספק יעוץ מקיף לחברות בכל הנוגע למיון וקליטה של עובדים חדשים- בחינת התאמתם לתפקיד, רמת אמינותם וכישוריהם במטרה לבחור את המועמד המתאים ביותר למשרה המבוקשת.
 
• ערבי גיבוש וכיף- גרפולוגיה היא תחום מרתק שכל אחד יוכל להפיק ממנו תועלת. בנוסף לשירותי הייעוץ הרבים שמעניקה איריס בתחום של גרפולוגיה היא מתמחה בהעברת ערבי גיבוש, כיף והומור סביב נושא הגרפולוגיה המתאימים כערבי גיבוש לחברות, ערבי בנות או מסיבות רווקים ורווקות.

המלך ירבעם 10 אשדוד

ביקורות על איריס מרקקריטי יועצת גרפולוגית

עדיין לא התקבלו ביקורות על איריס מרקקריטי יועצת גרפולוגית כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום