גרפולוגיה תעסקותית בקרית אתא

יותר ויותר מקומות עבודה משתמשים בשירותיהם של גרפולוגים תעסוקתיים כדי לאבחן את אישיותו של העובד. למה זה טוב? כנסו וגלו

@@@

כששוק העבודה רותח ועל כל משרה מתמודדים מספר מועמדים, אין זה פלא שהמעסיקים בוחרים לא לעשות "חיים קלים" למועמדים ולבחון כל אחד בפינצטה לפני שאתם סוגרים עם אחד מהם. בין היתר הם דואגים שהוא יעבור דרך גרפולוגים תעסוקתיים כדי לבדוק את כתב היד שלו. הרי כתב היד שלו מספר לא מעט עליו.
מבחן אצל גרפולוג תעסוקתי נעשה באמצעות ציור שהמועמד צריך לצייר או מכתב שעליו לכתוב. כך יכול הגרפולוג לבחון באמצעות כתב היד של המועמד מספר דברים:

  • כיצד הוא פועל בתנאי לחץ
  • כיצד הוא מגיב לסמכות
  • מבנה אישיות דרך כתב היד
  • מאפייני הכתיבה יוכלו לספר עליו
  • האם הוא בן אדם מסודר
  • האם הוא יצור חופשי או מוגבל

לרוב מעסיקים דואגים לשלוח את המועד למכון גרפולוגיה, שם נערך המבדק בתנאים אופטימליים, לעיתים הם יבקשו ממנו להגיע למשרד ולפגוש שם גרפולוג. ההבדל הוא בכך שבמכון המועמד ירגיש יותר משוחרר וחופשי והסיכוי שתוצאות המבדק יהיו אמינות ונכונות, גדולות יותר.

מעוניינים להשכיר את שירותיו של גרופולוג תעסוקתי? תשאירו פרטים ואנחנו נדאג שיחזרו אליכם בהקדם. בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כאן עוד חומר אודות גרפולוגים בכלל וגרפולוג תעסוקתי בפרט.
קרא עוד
ברכה שני - גרפולוגית מוסמכת

זבולון 36 קרית אתא 28060

ברכה שני הינה גרפולוגית מוסמכת, העוסקת במקצוע מאז שנת 1984. ברכה הינה בעלת השכלה אקדמית וחברה מן המניין באגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל. ברכה שני הוסמכה כגרפולוגית...

שאלות ותשובות בתחום גרפולוגיה תעסוקתית

כתבות נוספות שיעניינו אותך

כיצד מתבצע אבחון תעסוקתי?

כיצד מתבצע אבחון תעסוקתי?

הלכתם לראיון עבודה והתבקשתם לכתוב מכתב או לצייר? לא, לא בודקים אם אתם יצירתיים, רק רוצים לאבחן את כתב היד שלכם המבוגרים שבינינו, עוד...