מכון גרפולוגיה בקרית אתא

אתם לא חייבים להיות בעלי עסק או לעמוד למשפט, כדי לפנות למכון גרפולוגיה. מספיק שתהיו מאוהבים. כנסו וגלו למה

@@@
 
באופן מפתיע , או שלא, יותר בני זוג פונים בתחילת הקשר (לעיתים אפילו לפני שהוא נפתח באופן רשמי) למכון גרפולוגיה כדי לגלות פרטים אודות בני או בנות הזוג. מתברר שכיום רמת האמון היא לא גבוהה והחשש הוא עצום. בעזרת עבודה מקצועית של גרפולוגים אפשר לגלות מי הבחור או הבחורה שעומדים מאחורי כתב היד. למה לחכות לפגישה עשירית או לשנה השנייה, אם אפשר לגלות את זה בעזרת מכתב?

אך לא רק בני זוג חוששים פונים אל מכון גרפולוגיה. תופתעו אולי לשמוע, שגם בעלי דירות פונים אל גרפולוג כדי לבדוק את כתב היד של האנשים להם הם משכירים את הדירה. כך הם אולי מונעים מעצמם את הצורך לפנות למומחה בגרפולוגיה משפטית, מאוחר יותר. אלו רק שתי דוגמאות איתן מתמודד מכון גרפולוגיה.

במכון גרפולוגיה תוכלו לקבל מיטב שירותים על מנת לגלות על האדם שמאחורי כתב היד. אנחנו מזמינים אתכם להשאיר כאן פרטים ולקבל הצעת מחיר ממיטב המכונים בישראל. כמו כן אנחנו מזמינים אתכם לקרוא כאן חומר מקצועי נוסף בנושא.
קרא עוד
ברכה שני - גרפולוגית מוסמכת

זבולון 36 קרית אתא 28060

ברכה שני הינה גרפולוגית מוסמכת, העוסקת במקצוע מאז שנת 1984. ברכה הינה בעלת השכלה אקדמית וחברה מן המניין באגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל. ברכה שני הוסמכה כגרפולוגית...

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מכון גרפולוגיה – על מה מדובר בעצם

מכון גרפולוגיה – על מה מדובר בעצם

המליצו לכם ללכת למכון גרפולוגיה או שתמיד רציתם בזה בעצמכם? החלטנו לעשות לכם קצת סדר, שתבינו על מה מדובר נתחיל מהסבר פשוט: מכון גרפולוגיה הוא...